Hakkımızda

Tisan Mutlu Evim, Tisan’da eşyalı kiralık daire, kiralık yazlık ev, kiralık apart daire olmak üzere misafirlerine konaklama alanında faaliyet göstermektedir.
Müşteri potansiyelimiz ve çalışma prensiplerimiz ile önce müşteri ilişkisi ilkesiyle çıktığımız bu yolda, çağdaş ve kurumsal yapımız ile Tisan’ın ve bölgemizin öncü işletmelerinden biridir.

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuzu oluşturan en temel yapı taşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, Tisan’ın lider konaklama tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

Kalite Politikası

Misafirler, odak noktası kabül edilerek istek, beklenti ve ihtiyaçlarının araştırılıp bunlara uygun hizmetlerin planlanmasını ve verilmesini sağlamak.

İşletmede sevgi-saygı huzur ortamı yaratılarak, çalışanların motivasyonunu arttırmak.

Çalışanlarına kalite anlayışı, hijyen ve gıda güvenliği konusunda sürekli eğitim verilerek, gelişimlerini sağlamak.
Yasal mevzuata uygun hijyenik ortamlarda üretim ve servis yapmak.

Kaliteyi ölçülebilir hale getirmek,verilen hizmetlerle ilgili sürekli iyileştirmenin sağlanması için hedefler belirleyip, çalışanlarla yönetimin birlikteliğini sağlamaktır.

WhatsApp chat
Rezervasyon & Bilgi